
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 440 pF |
| Voltage Rating (DC) | 350 V |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Voltage Rating (AC) | 275 V |
| RoHS | Compliant |
| Peak Surge Current | 4.5 kA |
| Packaging | Reel |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$0.37460
Ext.Price$0.37460
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.37460 | $0.37460 |
| 10 | $0.18730 | $1.87300 |
| 50 | $0.16835 | $8.41750 |
| 100 | $0.15132 | $15.13200 |
| 500 | $0.13189 | $65.94500 |
| 1000 | $0.11495 | $114.95000 |
